טוען...

5330*

דירות מרהיבות למשפחות איכותיות בשכונה שיש בה הכל

אלמוגים נתניה, פרויקט הדגל החדש של שכונת אגמים המבוססת בנתניה, מציע לכם – משפחות צעירות, משפרי דיור ומשקיעים – הזדמנות לתפוס מקום במגדלי יוקרה בלב שכונה שיש בה הכול, לצד אנשים איכותיים כמוכם.

הכירו את הפרויקט

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

טיפוסי הדירות

באלמוגים נתניה 2 מגדלים בני 34 קומות ובהן 254 דירות בעיצוב עלית מפנק ופונקציונאלי, בדיוק כמו שאתם חולמים. לבחירתכם, דירות 5 חדרים בקומות 18-32 , עם מפרטים טכניים עשירים במיוחד. חלק מהדירות צופות לים וחלקן צופות לפארק העירוני, דבר המאפשר לכם ליהנות מנוף ירוק או כחול הנשקף מכל אחת מהדירות.

אלמוג נתניה מוקם בשכונה שלא תרצו לצאת ממנה!

הפרויקט מוקם מדרום לאגם שלולית החורף.

בלב השכונה מרכז מסחרי עם כל מה שאתם צריכים קרוב לבית: בית מרקחת, ג’ימבורי תוסס לילדים, מכון כושר מוביל, מרכז קניות וחנויות נוחות וגשר להולכי רגל שיוביל אתכם עד לים.

את החיים החדשים שלכם תעטוף קהילה חמה, צעירה ואיכותית של אנשים כמוכם, שבחרו לגור בשכונה המבטיחה של עיר וליהנות ממוסדות חינוך איכותיים – גני ילדים ובתי ספר, מטבע ירוק של פארק השלולית במרחק הליכה, מבלי לוותר גם על הכחול של חוף הים הקרוב.

כשבכל זאת תרצו לצאת, הקרבה לצירים המרכזיים: כביש 2, כביש 4 וכביש 6, תחנות הרכבת, תחנות מוניות ואוטובוסים קרובות – יחברו אתכם בקלות ובנוחות תוך דקות ספורות לאזורי התעסוקה איקאה בפולג ולאזורי התעשייה, הבילוי והפנאי הנוספים של נתניה, קיסריה וחדרה תוך 25 דקות תוכלו להגיע גם לעיר תל אביב.

אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

אישור