טוען...

5330*

הקסם מתעורר במיקום הטוב ביותר בכרמל

פרויקט המגורים “אוסקר שינדלר 3” נולד במיקום מושלם בחזית הראשונה מול הנוף הפתוח, באחת הנקודות הקסומות ביותר בחיפה – בצפון שכונת דניה המבוססת והיוקרתית.
הפרויקט ממוקם בצמוד לשטחים ציבוריים ירוקים ללא בנייה עתידית, מה שמאפשר לדייריו חזית פתוחה מול הנוף.

כדי לחזק את אפקט הנוף המרהיב, תכנן האדריכל הבינלאומי סמי טיטו את הפרויקט בשיטת משולשי פנורמה, המאפשרת שלושה כיווני אוויר ונוף מכל דירה, וכן מרפסות פנורמיות הצופות למפרץ חיפה וליערות הכרמל. אליו הצטרפו מובילים נוספים מעולמות האדריכלות ועיצוב הפנים, ובהתאמה: המעצבת והאדריכלית התל אביבית נירית ברנר יצרה חללים ציבוריים מרשימים ביותר ולא פסחה על הלובי המפואר בכניסה, על לובי קומתי עשיר ועל לאונג’ דיירים מחבק.

להשלמת האווירה הכללית בפרויקט היצירתי דאגה המומחית ניצה שטרוייך לעיצוב המבנה והדירות בשיטת הפנג-שווי.

להתעורר לתוך מפרץ של אהבה גדולה

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

העיר והסביבה

דניה, המוכרת גם כהוד הכרמל, שכונה בחלקה ההררי הדרומי של חיפה, היא חלק מרצף שכונות הדגל היוקרתיות של העיר הצפונית. דניה (והשכונות הסמוכות לה) מהווה את רובע המגורים המבוסס ביותר של מטרופולין חיפה, ואוכלוסייתה כוללת את הדמויות המשפיעות ביותר בכלכלה העירונית.

השכונה נהנית מנוף פנורמי עוצר נשימה, מאוויר נקי ומתצוגת הבתים הגדולים והיפים ביותר על הכרמל. במרכז דניה פארק ירוק, ומיקומה – רק 10 דקות ממרכזי הבילוי, הפנאי והקניות של הכרמל ושל נשר, כמו גם ממנהרות הכרמל המחברות.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור