טוען...

5330*

אור עקיבא - השכונה שנולדה בשביל הילדים

אלמוגים אור ים הוא פרויקט המהווה בשורה חדשה והזדמנות של פעם בחיים למשפחות השואפות לאיכות חיים גבוהה. זהו פרויקט יוקרתי, בן 208 יחידות, שיוקמו במתחם שבו 5 בניינים בני 9 עד 12קומות לצד שטחי ענק ירוקים. הוא נולד על עתודת קרקע באחד האזורים המבטיחים של ישראל – בין קיסריה לאור עקיבא.

בבסיס החשיבה מאחורי תכנון הפרויקט שמהווה אחד מפרויקטי הדגל בשכונת אור הים האטרקטיבית, עומדת התפיסה שכל אחת מהדירות היא סמל להתחלה חדשה של משפחות צעירות ומשפחות ותיקות. ככזו, היא צריכה להאיר את הלב ולהרחיב את הדעת, לגרום לחיבור מידי ולחיוך של הדיירים עם הגעתם הביתה. בהתאמה, ייבנו דירות גדולות ומרווחות ובהן יושם דגש על עיצוב יוקרתי בתכנון אדריכלי פונקציונאלי ויצירתי במיוחד, ועל חומרי גלם משובחים.

הכירו את הפרויקט

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

טיפוסי הדירות

שכונת אור ים שבה מוקם הפרויקט, נבנית כסביבת מגורים עצמאית ומשגשגת, כמו עיר קטנה בפני עצמה ובה כל מה שמשפחה צריכה. גולת הכותרת של האזור – בטיחות הילדים. לכן התכנון בוצע כך, שלדוגמה, לא יהיה צורך בחציית כבישים. זאת, בנוסף לכל מוסדות החינוך והקהילה החדשים העתידים לקום בה לשירות התושבים כדי שלא יצטרכו לצאת ממנה. את השכונה יעשירו אגמים מלאכותיים ופיתוח סביבתי עשיר ביותר.

המיקום המושלם של אור הים בין כביש 2 לכביש 4, מוסיף לכל שלל יתרונותיה: מרחק הליכה בלבד בשבילים ייעודיים בשכונה או נסיעה קצרצרה כבר תביא אתכם לחופי הים המרהיבים של הכרמל ושל קיסריה. בנוסף, רק דקותיים יקח לכם להגיע לחדרה, 10 דקות לאזורי התעסוקה של נתניה, 12 דקות נסיעה לכביש 6 ורק חצי שעה לתל-אביב או לחיפה. מעבר לכך, החברות האמונות על המיזם מתכוונות להפעיל שאטל לנסיעה למקומות העבודה, לנוחיות התושבים.

העיר והסביבה

שכונת אור ים משתרעת על פני 1060 הדונם שבין שכונת אורות רבין, כביש החוף, צומת פלי”ם וכביש מס’ 4. השכונה היא חלק ממיזם משותף לחברה לפיתוח קיסריה בשיתוף עיריית אור עקיבא. השכונה כוללת מתחם מגורים מגוון ואיכותי, שבמרכזו פארק לכל אורכו ומסביב פיתוח סביבתי מוקפד ומושקע, המשלב שטחים ציבוריים, לצד היצע רחב של שירותי חינוך, קהילה ומסחר.

אחד העקרונות המנחים את תכנון השכונה היה הקמת מערכת חינוך עצמאית עם 4 קריות חינוך ובהן בתי ספר וגני ילדים, שאליהם ניתן יהיה להגיע באמצעות שבילי הליכה במקום חציית כבישים. התשתית תבנה כך שהמרחק המקסימלי לבתי הספר היסודיים יעמוד על 350 מטר בלבד. בעתיד צפויה לקום באזור גם פקולטה לרפואה.

על פי התכנון, כמעט מחצית מהשכונה תטבול בשטחים ירוקים.בין היתר יוקמו בה2 אגמים אקולוגיים. בנוסף, יוקמו בסמוך לה קאנטרי קלאב, קריית ספורט, שטחי מסחר ומגוון רחב של אתרי בילוי ופנאי. זאת בנוסף למגרשי הספורט, מגרש אתגרי לאופניים, גינות קהילתיות, פארקי שעשועים, גינות כלבים ועוד, שעתידים להעשיר את האזור כולו.

בנוסף, מתוכננים לקום בשכונה מספר מרכזים מסחריים, בהיקף של כ-50,000 מ”ר לשירות התושבים, שגם אליהם ניתן יהיה להגיע דרך מערכת שבילי ההליכה והאופניים.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור