טוען...

5330*
count_left count_right

+

ערים בארץ ובעולם

+

יחידות דיור

+

שנות ניסיון

count_layer
six_black_dots

משותפויות אמיצות לסביבות מגורים חד פעמיות.

חברת אלמוגים הוקמה ב-1986 על-ידי בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון, מר עמי בר משיח ומר מריו זוזל, מתוך תחושת שליחות משותפת ואהבת הארץ. השותפות האמיצה ביניהם אוחזת גם כיום בצוות החברה, המונה כ-100 עובדים מקצועיים ומנוסים במחלקות השונות, הפועלים בסינרגיה ומתוך דבקות במשימה. כבר בשנותינו הראשונות פעלנו רבות כחברה משכנת, במסגרת מפעלי הבנייה האדירים שהביאו איתם את גלי העלייה מברית המועצות, ומאז ועד היום אנו בונים ומשווקים מבחר פרויקטים איכותיים למגורים ברחבי הארץ, במיקומים שבחרנו בקפידה. אנו שמים דגש על כל פרט ופרט בכל שלבי תהליך הבנייה, ויוצרים ערך מוסף לכל פרויקט, בהתאם לדייריו ולסביבת המגורים בו. שילוב של יצירתיות ואיכות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, מסייע לנו להבטיח לכם השקעות ראויות ונכונות, באחת ההחלטות החשובות והמשמעותיות שתבצעו בחיים: רכישת בית.

יש ארכיטקטורת עילית בישראל.

לאלמוגים יש את היכולת לראות מעבר לקיים, לברוא עולמות ורעיונות בעזרת חשיבה קריאטיבית, שהיא נר לרגלנו, ולתאר בצורה ברורה עתיד שלא קיים עדיין, ושאיפות חסרות צורה ממשית. בשילוב הניסיון והמומחיות ההנדסית שלנו, אותם אנו רותמים לכל פרויקט, אנו יכולים לא רק לתכנן פתרונות יצירתיים, חכמים ומדויקים עבור צורכי המגורים שלכם, אלא גם להוציא אותם אל הפועל – בעצמנו. זה היתרון הגדול שלנו, ובכך נעוץ המוניטין רב השנים שלנו. את הקריאטיביות שלנו אנו מנתבים להתאמה אישית של הקונספט התכנוני אל קהל היעד, מתוך רגישות לעובדה ולהבנה שלכל לקוח ולכל קהל צרכים שונים, המתכתבים גם עם מיקומו הגיאוגרפי. ההתאמה המדויקת של התכנון נתפרת ללקוחותינו כחליפה אישית, ויוצאת אל הפועל בביצוע איכותי, יצירתי וחדשני, על-ידי מיטב האדריכלים מהארץ ומהעולם. התוצאה: פרויקטי מגורים ומסחר שנולדים תוך שימוש בטכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר, בחומרי הגלם הטובים ביותר וברמות גימור בלתי מתפשרות, ויוצרים סטנדרט בנייה חדש בישראל.

יזמות, תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת!

אנו באלמוגים מאמינים, שכחברה יזמית עלינו לקחת אחריות מלאה על כל פרויקט שנולד תחת ידינו, ולהיות מעורבים בו מאלף ועד תו. לכן אנו פועלים ומעורבים בכל שלבי ההקמה – מאיתור וייזום פרויקטים עם הבטחת ערך לדיירי הפרויקט, דרך תכנון, שיווק ובנייה, ועד לאכלוס ולשירות לקוחותינו מקצה לקצה. אצלנו מעורבים בכל שלבי תהליך הבנייה גם ראשי החברה וגם אחרוני העובדים, תוך מתן יחס אישי לכם, לקוחותינו. העובדה שאת כל השלבים אנחנו משאירים אצלנו ומבצעים בעצמנו, על ידי מיטב העובדים המקצועיים והמנוסים שלנו, משאירה בידינו שליטה מלאה בכל שלבי התהליך, מבלי להסתייע בגורמי משנה. הסיווג הבלתי מוגבל של אלמוגים, החוסן הכלכלי והניסיון הרב שלנו מאפשרים לנו לנהל ביד רמה תהליכי בנייה מורכבים תחת קורת גג אחת – וכל זאת תוך עמידה ואף יכולת הקדמה של לוחות זמנים, ושמירה על מסגרות תקציב מדויקות, למען הביטחון שלכם.

חווית הלקוח שלכם היא השמחה שלנו/ חווית הלקוח שלכם היא המחויבות שלנו.

לפני הכל אנחנו מחויבים לכם, קהל לקוחותינו. אנחנו מחויבים לא רק להגשים לכם חלומות ולבנות עבורכם פרויקטי מגורים איכותיים ברמה הכי גבוהה שיש, אלא גם לבנות איתכם קשר איכותי, המבוסס על אמון. אנו מאמינים שקשר טוב עם לקוחות וספקים מתחיל בשקיפות ומידע מלאים על מהות הפרויקט, שלביו, תקציבו ותוצריו. חטיבת השירות שלנו כוללת את "סיירות בדק" – יחידות מיוחדות שיצרנו, שאחראיות ופועלות ללא לאות למענכם, לחוויית לקוח טובה של כל אחד ואחת מכם, משלב יצירת הקשר הראשוני והרכישה ועד של האכלוס וגם הרבה אחרי. כל אלה עטופים ברוח ובאווירה המשפחתית והחברית הקיימת באלמוגים מראשית דרכה וחקוקה בחזוננו, ועוברת הלאהגם אליכם, קהל לקוחותינו, בזמינות מירבית, בהקשבה מלאה, במענה לצורכיכם ובשירות ויחס אישי, חם ומחבק, בכל שלב ושלב.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שבית זו אחת ההחלטות הכי חשובות וגדולות שתיקחו בחיים, ומבחינתנו לבנות לכם בית זה להגשים לכם חלום. אנחנו שואפים ופועלים להגיע לכמה שיותר נקודות על המפה בארץ, להרחיב את בנייתנו בכל רחבי ישראל ולהמשיך להפיץ את בשורת התכנון, החשיבה היצירתית והבנייה האיכותית בהתאמה לקהלי יעד מגוונים, לפי הצרכים השונים שלהם. אנחנו שואפים ופועלים לתכנון אדריכלי חדשני שמקדים את זמנו, ולפיכך עובדים עם טכנולוגיות בנייה מתקדמות וחדשניות ובוחרים במיטב אנשי המקצוע, הציוד, החומרים ושיטות הגימור המתקדמות והאיכותיות ביותר, מהארץ כמו גם מהעולם.

לפני כל פרויקט ופרויקט שלנו אנו עורכים מחקר מקדים ובוחנים את כדאיות הפרויקט, כדי להבטיח מקסימום רווח לרוכשים שלנו. אנו מאמינים שיציבות ואיתנות כלכלית מתחילות בניהול תקציבי מדויק ומבוקר של כל תהליך הבנייה, ודוגלים בתהליכי עבודה מסודרים ומבוקרים, שמסייעים לנו לעמוד בלוחות הזמנים שהבטחנו ללקוחותינו, ואף להקדים אותם. מבחינתנו, כל לקוח וכל ספק הוא חלק ממשפחת אלמוגים, ואנו רואים בהם שותפים לדרך משותפת, ולכן שמים לנגד עינינו את שביעות רצונם, ופועלים ימים כלילות לשירות הלקוחות הטוב ביותר שיש, תוך מתן יחס אישי בזמינות מירבית, לחוויית לקוח מנצחת.

כששותפות הופכת למשפחה

מר מריו זוזל ומר עמי בר משיח, שניהם בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון, הקימו את חברת אלמוגים יחד לפני למעלה מ-36 שנה בעשר אצבעותיהם. בזרועות שלובות ובעבודת צוות ששמה לנגד עיניה תמיד את המטרה, הפך המודל הניהולי שלהם לדוגמא ומופת ליעילות וליצירתיות בעולם הנדל”ן. ברוח חברותם האישית וערכי הכבוד ההדדי והאנושיות שהטמיעו יחד בחברה, נולדה באלמוגים תרבות ארגונית השואפת לאווירת משפחה הן בקרב העובדים והן ביחסים עם הלקוחות במשך כל שנות הפעילות.

מריו זוזל

מ"מ יו"ר הדירקטוריון ובעלים,
מהנדס

עמי בר משיח

יו"ר הדירקטוריון ובעלים,
מהנדס

company_management_circle

כששותפות הופכת למשפחה

מיכל גור

מנכ"לית

ליאת דנינו

משנה למנכ"ל

יעקב קרונזילבר

סמנכ"ל הנדסה

נוי דותן

סמנכ"לית פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אבי מזרחי

סמנכ"ל כספים

חמודי סויטי

מנהל תכנון

WE CREATE VALUE

אלמוגים הינה חברת בנייה ציבורית הנסחרת בבורסה ונחשבת כבר למעלה מ-36 שנים לאחת מחברות הנדל”ן היציבות והמבוססות ביותר בישראל.

לעמוד קשרי משקיעים לעמוד קשרי משקיעים

אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

אישור