טוען...

5330*
video_icon

ALMOGI HILLS - Fine Living

יש יצירות שהן חד פעמיות. כאלה שמביאות השראה, מצוינות וסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, ALMOGI HILLS מבית אלמוגים, היא בדיוק יצירה כזאת המשתלבת ביד אומן בפסגת שכונת רמת אלמוגי המבוקשת. קחו את כל מה שטוב במיקום, הוסיפו את כל מה שטוב ויצירתי בחברת אלמוגים וקבלו FINE LIVING.

הכירו את הפרויקט

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

בניה ירוקה

קרבה למוסדות תרבות

טיפוסי הדירות

אלמוגים מציעה לבחירתכם דירות 3, 4 ו- 5 חדרים, פנטהאוזים ודופלקסים מפוארים ורחבי ידיים, שחזיתן המשוחררת תאפשר לכם ליהנות מהיופי המפעים שבחוץ. בפרויקט 3 בניינים בני 6 קומות כל אחד ו- 60 יחידות דיור.

את רמת הגימור הגבוהה ואת הסגנון האדריכלי המוקפד תזהו כבר בכניסה לבניינים, כשיקבל את פניכם אטריום מרכזי מרשים עם תקרה שקופה שתכניס אור לחללים המשותפים לדיירים. זאת בנוסף ללובי רחב ידיים המעוצב כמו כלל הפרויקט בסטנדרטים ובהשראה בינלאומית, ובו פינות ישיבה ומגע ירוק בכל פינה.את החיים הטובים שלכם באלמוגים יעטפו כלל השירותים שמעניקה שכונת רמת אלמוגי, החל ממוסדות חינוך דרך שדרות הבילוי, הפנאי ומרכזי הקניות, ועד תשתיות הקהילה הגבוהות שימקמו גם הם את איכות החיים שלכם בפסגה.

איכלוס בקיץ הקרוב!

כל מה שצריך כדי ליהנות מסביבת מגורים גבוהה

שכונת אלמוגי נמצאת במקום טוב באמצע בשכונות העילית של חיפה, כהמשך ישיר של ציר דניה ורמת גולדה המבוססות והמובילות של העיר ובמיקום הטוב ביותר בה . השכונה, על שם ראש העיר יוסף אלמוגי, מאוכלסת כמו הסמוכות לה ברצף בכ-600 משפחות צעירות וותיקות ממעמד בינוני-גבוה. תושבי השכונה נהנים מתחושת קהילה, ביטחון ושביעות רצון גבוהה מתחזוקת השכונה .

כך למשל בנושא החינוך, מתממש בשכונה ביטוי מעשי של העיר חיפה לקידום ולמימוש הפוטנציאל האישי של הילדים מלידה ועד בגרות בתחום הלימודי, הרגשי, החברתי והערכי, ובשכונה פזורים מוסדות חינוך מגן ועד בית ספר תיכון מובילים, לרבות הריאלי העברי המצוי בקרבת מקום.

ברמת אלמוגי תמצאו את כל מה שצריך כדי ליהנות מסביבת מגורים גבוהה – ממרכז מסחרי (ברחוב איינשטיין) דרך שירותי בריאות, ועד שדרות חנויות תוססות ומגוון רחב של מקומות בילוי ופנאי.

בשכונה נגישות לתחבורה ציבורית, אם כי עדיין במרחק השומר על השקט ועל צביון הפרטיות שבה, ובקרבת מקום כל מנעמי העיר חיפה – מתיאטרון חיפה דרך מסעדות ועד מרכזי בילוי ותרבות רבים, המאפשרים לתושבים לחיות את החיים הטובים.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור