טוען...

5330*

אלמוג השרון בבת חפר - הכוכב של ציר יישובי הכוכבים

אלמוג השרון, מחלוצי הפרויקטים של הישוב בת-חפר, הוקם כחלק ממיזם יישובי הכוכבים, שהוביל שר השיכון דאז אריאל שרון על אדמות קיבוץ בחן, כ- 15 ק”מ מזרחית לנתניה. חברת אלמוגים נמנתה עם נבחרת של קומץ יזמים, שגויסו למשימת הבנייה של הבתים הראשונים בישוב, והעלתה אל הקרקע למעלה מ-100 בתים פרטיים עם בריכות שחייה, בסטנדרט בנייה ובאיכות שהקדימה את זמנה.

מתוך הפרויקט

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

העיר והסביבה

תושבי אלמוג השרון בבת חפר כבר יודעים מזה עשורים – מדובר במגורים שהם חלום של קהילה! התושבים נהנים מהיותם חלק מאוכלוסיית משפחות ותיקות וצעירות במיצוב גבוה בישוב המבטיח של השרון.

בת-חפר, הגדולה ביישובי עמק חפר, נולדה לפני כ-30 שנה, במסגרת תוכנית “יישובי הכוכבים”.
כיום מתגוררות בישוב כ- 1,350 משפחות, כולן בבתים צמודי קרקע. השדרות והרחובות הראשיים בבת-חפר מצופים אספלט ולרחובות הפנימיים צביון של רחובות הולנדיים.

הישוב כולו מעוטר בלמעלה מ-100 דונם שטחי נוי ציבוריים, גינות ומתקני שעשועים לילדים. בנוסף, פארק ענק בן כ – 110 דונם, ובתוכו אמפיתיאטרון, מגרש גלגיליות, מתקני כושר ומשחקים-כל אלו לצד חינוך מצטיין של המועצה האזורית וקרבה לאזורי התעשייה והתעסוקה של השרון.

בנוסף, לבת-חפר יתרון גדול בזכות העובדה שבדקות ספורות ניתן להגיע ברכב לנתניה, לכפר סבא ולירידה לכביש 6, שמחבר את האזור בקלות למטרופולין של מרכז הארץ ולצפונה.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור