טוען...

5330*

בשורת המגורים של הכרמל

את הטוב ביותר שמרנו לאניני הטעם

השלב החדש המוקם בנשר הפך לבשורה החדשה של ההתפתחות האורבנית במורדות הכרמל, ולחלוץ המרכזי בשינוי שעובר האזור כולו. זאת כחלק מתוכנית פורצת דרך של “אלמוגים” בשיתוף עיריית נשר, לעידוד תנופת הפיתוח. כך, עם התעוררות האזור עלתה נשר בשנים האחרונות על רדאר המשקיעים והקונים, ומומחים בשוק הנדל”ן מעריכים שרוכשי דירות בנשר צפויים ליהנות בשנים הקרובות מפריחה, שגשוג ועליית מחירים.

הכירו את הפרויקט

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

טיפוסי הדירות

“עמק הכרמל” תוכנן ועוצב על ידי השלוחה הישראלית של משרד האדריכלים הצרפתי-ישראלי עטור הפרסים אלטמן בושן, ומציע לבחירתכם דירות 3, 4, 4.5 ,5ו 5.5- חדרים, דירות גג וגן ייחודיות. לכל דירה מרפסת מרווחת, חנייה ומחסן פרטי. כל הדירות בתכנון ארכיטקטוני ייחודי ובמפרט טכני עשיר, ששם דגש על אלמנטים עכשוויים.

בפרויקט 369 דירות הממוקמות 12 בניינים מעוצבים בני 6-8 קומות, העוטפים פארק ירוק ושטחים ציבוריים המתוכננים בקפידה לרווחת התושבים, גינת ירק.

בזכות המיקום המנצח

מיקומה של שכונת עמק הכרמל במבואות העיר נשר, מבטיח לכם נגישות מרבית לעורקי התנועה הראשיים, למנהרות הכרמל ולצומת הצ׳ק פוסט.

בעתיד הקרוב יפתח גם הכביש החדש שיחבר את דרך בר יהודה לכביש 79 ,ובכך יתקצר משך הנסיעה לכביש עוקף קריות ולכביש 6. בקרוב עתידה להסתיים גם הקמת הרכבל החדש של חיפה, המחבר את אזור הצ׳ק פוסט לטכניון ולאוניברסיטה. הודות למיקומו המצוין של הרובע החדש, תוכלו ליהנות משפע של אפשרויות עבודה, בילוי, תרבות ופנאי, והכל במרחק דקות נסיעה מהבית. בקרוב עתידה נשר להתחבר גם למערך המטרונית המטרופוליני, הפועל במשך כל ימות השבוע ומחבר את חיפה והקריות לציר בר יהודה, סמוך לעמק הכרמל.

בעתיד הקרוב עתידה להיחנך גם התחנה החדשה של רכבת העמק, סמוך למתחם ״מבנה״, כחלק מקו חיפה-עפולה ובית שאן. כל אלה יאפשרו לכם לקצר את זמן הנסיעה ללב המפרץ ולחיפה, לחסוך את העמידה בפקקים, ובכך גם לשפר באופן משמעותי את איכות האוויר בסביבה.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור