טוען...

5330*

עמק הכרמל - נשר

“עמק הכרמל” המוקם בנשר הפך לבשורה החדשה של ההתפתחות האורבנית במורדות הכרמל, ולחלוץ המרכזי בשינוי שעובר האזור כולו. זאת כחלק מתוכנית פורצת דרך של “אלמוגים” בשיתוף עיריית נשר, לעידוד תנופת הפיתוח. כך, עם התעוררות האזור עלתה נשר בשנה האחרונה על רדאר המשקיעים והקונים, ומומחים בשוק הנדל”ן מעריכים שרוכשי דירות בנשר צפויים ליהנות בשנים הקרובות מפריחה, שגשוג ועליית מחירים.

בפרויקט 250 דירות הממוקמות בחמישה בניינים מעוצבים בני 10 קומות, העוטפים פארק ירוק לכל המשפחה לצד שדרת קניות, שתעניק לכם את המענה לכל צרכיכם ולכל תשתיות הקהילה הנדרשות.

“עמק הכרמל” תוכנן ועוצב על ידי השלוחה הישראלית של משרד האדריכלים הצרפתי-ישראלי עטור הפרסים אלטמן בושן, ומציע לבחירתכם דירות 3, 4, 4.5 ,5ו 5.5- חדרים, דירות גג וגן ייחודיות. לכל דירה מרפסת מרווחת, חנייה ומחסן פרטי. כל הדירות בתכנון ארכיטקטוני ייחודי ובמפרט טכני עשיר, ששם דגש על אלמנטים עכשוויים.

עיקרי המפרט הטכני

כל היתרונות

בניה רוויה ודירות מרווחות

מרכז מסחרי במתחם

פארקים וריאות ירוקות בקרבת הפרויקט

קרבה לגנים ובתי ספר

חדר דיירים מאובזר

קרבה למוסדות תרבות

שכונת עמק הכרמל

שכונת עמק הכרמל עתידה להפוך למוקד משיכה לאוכלוסייה איכותית השואפת לסטנדרט מגורים מפנק לצד חיי קהילה תוססים, הנהנים מכל התשתיות שמטרופולין חיפה מאפשר – החל משירותי החינוך דרך מקומות בילוי ועד למקומות תעסוקה במרכזי העסקים. והכל בקרבת הטכניון ובנגישות מושלמת למטרונית, למנהרות הכרמל ולתחנת הרכבת החדשה..בנוסף, השכונה נהנית ממיקום בלב משולש ההייטק והאקדמיה של חיפה והצפון: פארק מת”ם ממערב, פארק ההייטק של יוקנעם מדרום-מזרח והטכניון ואוניברסיטת חיפה מדרום – כל אלה במרחק של5-15 דקות נסיעה בלבד.

עמק הכרמל נמצא בעיצומו של אכלוס שלב ב’, ובקרוב ייצא לשיווק שלב ג’ בשכונה עם בניינים מדורגים ובהם 310 יחידות דיור בתכנון כפרי מודרני, המשלב טיילת ואזורי מסחר לצד מגורים בבנייה מדורגת על צלע ההר.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק, מפרויקט ההתחדשות העירונית של העיר נשר וליהנות מסטנדרט מגורים שטרם נראה כמותו בעיר, הכולל כ- 700 יחידות דיור במספר מבנים מעוצבים ברמת גימור גבוהה ולצד פיתוח סביבתי מושקע.

העיר והסביבה

מיקומו של “עמק הכרמל” נבחר בקפידה, תוך חיפוש אחר מיקום אידיאלי להתפתחות ונגישות אולטימטיבית. בניית הפרויקט, במבואות העיר נשר, ממצבת אותו במיקום המושלם ומהווה את אחד מיתרונותיו הגדולים: נגישות מקסימלית לעורקי תנועה ראשיים, בהם קישור לזרוע הצפונית של כביש 6 – דקות נסיעה ספורות ממנהרות הכרמל ומכביש עוקף קריות לב המפרץ – אשר תשפר באופן משמעותי את הנגישות לחיפה.

וזה לא הכל: עמק הכרמל ממוקם בסמוך לפארקי תעשיות מובילים כמו מת”מ ופארק ההייטק ביוקנעם, ובקרבה לטכניון ולאוניברסיטת חיפה, מהמועדונים האקדמיים המובילים בארץ ובעולם. עובדה זו עתידה להוות את אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על איכות הפרויקט, על אופיו ועל המרקם האנושי שלו.

כל זאת בנוסף לעובדה ש”נשר עיר אקדמיה” אינה עוד סיסמא – זהו החזון המוצהר של העיר! עיריית נשר היא מהמצטיינות בתחום החינוך, ועל כך מעידים ההשקעה הכספית לכל תלמיד שהיא מהגבוהות בארץ, פרסי החינוך, בתי הספר וגני הילדים שהוכרו כ”בתי ספר ירוקים”, אחוזי הזכאים לבגרות ואחוז הגיוס הגבוה לצה”ל.

גם אתם יכולים ליהנות מהטופ שבחינוך! כדיירי נשר תוכלו לשלוח את ילדיכם לבית הספר היסודי ולתיכון הממוקמים בעשירייה המובילה בישראל באחוזי הזכאים לבגרות, ותהנו מחלק גדול מן החוגים המוצעים במתנ”סים הניתנים לתושבים במחיר מוזל ואף בחינם.

צרו קשר

לכל שאלה, מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:

  שם מלא

  טלפון

  דוא”ל

  thankyou_img

  תודה!

  פרטיך התקבלו, נשוב אליך בהקדם.

  אתר זה עושה שימוש בקבצי Cookies כדי לשפר את חוויית הגלישה. על ידי לחיצה על "אישור", אתם נותנים את הסכמתכם לשימוש שלנו בקבצי Cookies ובטכנולוגיות אחרות, כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

  אישור